Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Filip Konečný
Evžena Rošického 1080/18
Ostrava
tel: 777164090
obchod@vlasy-24.cz

BLOG » Správné fénování vlasů

RADY a TIPY / Správné fénovaní vlasů

UMÍTE SI PŘEDSTAVIT ŽIVOT BEZ FÉNU?

PRÁVĚ ON DOKÁŽE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT VYKOUZLIT Z VLASŮ BÁJEČNOUI HŘÍVU.

 

Nastala nová éra ve fénování - iontová technologie Vás možná přesvědčí, že je čas pořídit si nový přístroj.

Tajemství rovnováhy a pěkného vzhledu vlasů se skrývá ve správné vlhkosti. A tu právě zajistí záporné ionty.

Je konec rozlítaných, zelektrizovaných vlasů, které se buď lepí k hlavě, nebo neposlušně poletují a vzdorují jakékoli úpravě.

Nové fény i kulmy jsou také šetrnější k vlasům. Zachovají v jádru vlasového vlákna určitou zdravou vlhkost, ale také je uhladí a dodají mu zdravý lesk. Nakonec i jemným vlasům přičarují fantastický objem.

 

Pravidla fénování:

 

1. Trik pro objem - vlasy předsušte v předklonu proti směru růstu, pak pohoďte hlavou dozadu a prameny postupně vysušte přes kulatý kartáč.

2. Další trik pro objem - zvedněte pramínky těsně u hlavy. Natužte je a fénujte na opačnou stranu, než by měly být v účesu. Objem u kořínků zvládnou i obří natáčky - vlasy pak vyfénujte dohladka.

3. Aby vlasy neplihly, musíte je důkladně vysušit a nechat na kartáči vychladnout. Nejlépe proudem studeného vzduchu z fénu (stisknutím speciálního tlačítka).

4. Trik pro lesk - opačný postup než pro objem. Fénujte vlasy po směru růstu. Jejich povrch se horkým vzduchem uhladí a bude odrážet světlo. Můžete použít ale oba triky za sebou - nejdříve zvednout pramen u kořínků a pak jemně natahovat vlasy kartáčem a vzduch směrovat shora dolů.

5. Samozřejmě že musíte dávat pozor, abyste si horkým vzduchem vlasy neponičily. Dobré je používat termo přípravky, které vlasy před teplým vzduchem chrání.