- Úvod
- Tělová kosmetika
- Sprchové gely
- Byphasse Men Groovy Paradise sprchový gel 600 ml
Byphasse Men Groovy Paradise sprchový gel 600 ml
- Novinka

- Novinka
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží2
Byphasse Men Groovy Paradise sprchový gel 600 mlSkladem170 Kč/ ks140 Kč bez DPH
Byphasse Men sprchový gel Groovy Paradise 2in1 (Men shower gel & shampooing –2 in 1) je osvěžující sprchový gel a šampon v jednom, navržený speciálně pro muže, kteří hledají jednoduchost, efektivitu a dlouhotrvající pocit svěžesti. S jeho vůní s mořskými a citrusovými tóny každý sprchový rituál přenese do hlubin moře, kde zapomenete na každodenní stres. Sprchový gel má neutrální pH šetrné ke všem typům pokožky a vlasů. Praktická kombinace péče o tělo i vlasy z něj dělá ideální volbu pro každodenní použití doma i na cestách. Groovy Paradise přináší dokonalý kompromis mezi jednoduchostí a účinností – pro muže, kteří chtějí vše v jednom kroku.
✓ Osvěžující vůně s mořskými a citrusovými tóny
✓ Neutrální pH – šetrný k pokožce i vlasům
✓ Praktický 2v1: tělový i vlasový šampon
✓ Vhodný pro všechny typy pleti a vlasů
✓ Rychlé a efektivní použití každý den
Doporučeno pro: Muže všech věkových kategorií, kteří preferují praktická řešení v péči o tělo a vlasy. Vhodný pro každodenní hygienu, zejména pro ty, kteří chtějí svěží pocit a jednoduchost v jednom produktu.
Ochrana proti: Nečistotám, mastnotě a zápachu – účinně čistí pokožku i vlasy, zároveň však nevysušuje. Díky neutrálnímu pH chrání přirozenou rovnováhu pokožky a je vhodný i pro citlivější typy.
Obsahuje: PEG-7 Glyceryl Cocoate (PEG-7 glyceryl cocoate) je derivát z kokosového oleje, který napomáhá hydrataci a zjemnění pokožky, zároveň působí jako emolient. Citric Acid (Acidum citricum) přirozeně se vyskytující kyselina, která vyrovnává pH produktu a pomáhá jemnému peelingu kůže. Cocamidopropyl Betaine je jemná čisticí složka na rostlinné bázi, která vytváří krémovou pěnu bez podráždění. Společně tyto přírodní a aktivní složky poskytují pokožce každodenní komfort, hydrataci a osvěžení s nádechem ovocné radosti.
Použití: Naneste množství přibližně dvou vlašských ořechů na vlhkou pokožku a vlasy. Jemně vmasírujte do pěny a důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní použití.
Složení: VODA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, MAGNESIUM NITRATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM CHLORIDE, METHYLISOTHIAZOLINONE, CI 42090, CI 14700.



